• Miejsce, w którym powstała wymarzona suknia na najważniejszy dzień w życiu. Pełny profesjonalizm, bardzo miła atmosfera i obsługa. Bardzo dziękuję za spełnienie marzenia.

    Sylwia B.

  • Studio Anbert to miejsce gdzie znajdziecie ciekawe pomysły, niebanalne rozwiązania i materiały, które odmienią Wasz dom. Od samego początku można liczyć na profesjonalizm na wysokim poziomie. Doradztwo które otrzymałam pozwoliło mi na świetne nowoczesne dekoracje, którymi są genialne rolety rzymskie z filcu oraz zasłona na szybie giętej.

    Marta B.

  • Polecam zarówno piękne tkaniny, jak i wykonane z nich nowoczesne firanki, rolety rzymskie i zasłony.

    Dorota M.

Anbert ... z miłości do pięknych rzeczy

Każdy z nas ma marzenie o idealnej przestrzeni do mieszkania, pracy, czy spędzania wolnego czasu. Marzenie o "własnym miejscu na ziemi", zaprojektowanym na miarę potrzeb i wygody.

Jako projektanci, architekci i styliści wiemy, że piękne wnętrze, to synteza dobrego projektu, ergonomii, oraz doskonały dobór przedmiotów i dekoracji. Jednak przede wszystkim, piękne wnętrze - to wnętrze dopasowane do Państwa potrzeb! Dlatego wielką uwagę przywiązujemy do poznania Państwa preferencji, tak aby każdorazowo sprostać Państwa indywidualnym wymaganiom.

Ponieważ wiemy, że czasem drobny detal jest w stanie zmienić charakter przestrzeni, w salonach ANBERT® znajdą również Państwo wyselekcjonowany wybór tkanin, pasmanterii oraz dodatków do dekoracji wnętrz.

Jeśli chcą Państwo odmienić wygląd swojego domu, mieszkania lub biura, zapraszamy do odwiedzenia salonów firmowych oraz studia projektowego ANBERT®, w którym przy pomocy naszego zespołu, pomożemy Państwu stworzyć i zrealizować projekty na miarę Państwa potrzeb.

 

NASZ ZESPÓŁ

 

Współpracujemy z:

Deco-sun
Komandor
Orac-decor
Bojanek
Dormax
Orac
Marcin Decor
Margo Textil
Zegar
Adecor
JAB
TAC
Ridex
Cosmonova
Porter & Stone
Faber
ADO
Vadain
Artex home
Fuggerhouse
Kobe
Mardom
Dekor